Entoptan Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi, imalatçı firmalar ile toptan ve perakende satış yapan mağazaları buluşturduğumuz bir satış platformu olarak 2018 yılında kuruldu.

      Her alandaki büyük, orta ve küçük ölçekli imalatçı ve mağazaların buluştuğu bir mecra olan entoptan’ın sağladığı temel faydalar, ürün adedine göre toptan alım fiyatını düşürmesi ve aynı ürünü global pazarda farklı bir tedarikçiden çok daha ucuza alabilmenize imkan sağlamasıdır.

      Entoptan Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi, firmaların pazarlama ve reklam giderlerini ortadan kaldırarak, ürünleri tedarik maliyetinden arındırır. Böylelikle ürünleri satın alırken kazanmanızı ve dünya pazarına sunmanıza olanak sağlar.

      Entoptan Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi ile toptan, ucuz ve güvenli bir şekilde ürün satın alıp, kendi mağazalarınızda toptan veya perakende satış yapabilir, ürünlerinizin en ücra köşelere güvenle ve kolaylıkla ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

      Alırken ve satarken kazandıran entoptan’ın sağladığı diğer olanakları dinlemek ve deneyimlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.